همچنین دو تصویر دیگر نیز فاش شده که درواقع این بنر تبلیغاتی را به‌نوعی تایید می‌کند، اما پارامونت تا به این لحظه واکنش رسمی به این تصاویر نداشته است. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

      

اگرچه هنوز واقعی بودن این تصاویر تایید نشده، اما ظاهر سونیک در این تصاویر بسیار به نسخه بازی آن نزدیک ‌تر شده و به‌نظر می‌رسد که سرانجام قرار است به‌زودی شاهد نمایش تریلر جدید فیلم Sonic the Hedgehog با ظاهر جدید سونیک باشیم. بااین حال،طراحی بدن و دیگر بخش‌های سونیک ظاهرا ثابت باقی مانده و تغییر خاصی در آن ایجاد نشده است. جیمز مارسدن در نقش تام د کاپ (Tom the Cop) یا تام واچوفسکی،بن شوارتز در نقش سونیک (صداپیشگی)، جیم کری در نقش دکتر اگمن (روباتنیک)،تیکا سامپتر،آدام پالی،دبس هاوارد،نیال مک‌دوناف و ناتاشا روتول،از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Sonic the Hedgehog حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Sonic the Hedgehog پیش از این برای اکران در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۷ آبان ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده بود، اما این فیلم اکنون قرار است با سه ماه تأخیر در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (۲۵ بهمن ۱۳۹۸) اکران شود. کارگردانی فیلم Sonic  بر عهده جف فاولر بوده است.